Kariera
Home  Polska  Kariera

Fluor poszukuje najbardziej utalentowanych ludzi w Polsce w celu podjęcia się najtrudniejszych i najbardziej złożonych współczesnych zadań.

Wyszukiwanie stanowiska odpowiadającego Twoim kwalifikacjom:
Wybierz zakres
stanowisk dla:
  • Osoby z doświadczeniem
  • Absolwenta
W celu wybrania pozycji z listy lub jej anulowania należy posłużyć się formularzem zaawansowanego wyszukiwania

Zatrudniając ponad 60 000 osób Fluor realizuje projekty należące do najtrudniejszych i najbardziej skomplikowanych przedsięwzięć, których odbiorcami są firmy oraz rządy w Polsce i na całym świecie. Wykonywanie ponad 1000 projektów rocznie na rzecz ponad 4 000 Klientów w ponad 100 krajach wymaga rozległych kwalifikacji oraz olbrzymich możliwości realizacyjnych.

Jako firma globalna Fluor nieprzerwanie pozostaje w kontakcie z pracownikami, Klientami i podwykonawcami na całym swiecie. Firma wykorzystuje najnowsze technologie komunikacji i wykonywania projektów. Absolwenci szkół wyższych wnoszą na stanowisko pracy rozległą wiedzę na temat najnowszych technologii. Dlatego Fluor chciałby porozmawiać z Panem / Panią na temat możliwości rozwoju kariery zawodowej w firmie, która jest jednym z liderów branży projektowej, kompletacji dostaw, obsługi instalacji i zarządzania projektami.

Czy chcesz zostać zatrudnionym u światowego lidera i pracować na najbardziej skomplikowanych projektach świata? Czy jesteś gotowy podjąć wyzwania?

Oferujemy możliwości realizacji celów związanych z rozwojem kariery zawodowej.

Specjaliści
Fluor S.A. oferuje utalentowanym specjalistom możliwości rozwoju kariery, które pomogą spełnić ich zawodowe ambicje.
Absolwenci wyższych uczelni
Fluor zapewnia absolwentom wyższych uczelni ambitne możliwości rozwoju kariery zawodowej w Polsce.
Szkolenia i Rozwój
Firma wspiera rozwój i doskonalenie pracowników poprzez odpowiednie programy, kursy i szkolenia praktyczne.
Świadczenia
Fluor S.A. oferuje kompleksowy pakiet świadczeń dostosowanych do potrzeb pracowników.
Różnorodność
Fluor jest pracodawcą zapewniającym równe szanse zatrudnienia, który uznaje zalety różnorodności personelu. Wszystkie odpowiednio wykwalifikowane osoby mają takie same szanse na zatrudnienie bez względu na rasę, kolor skóry, wiek, płeć, orientację seksualną, tożsamość płciową, religię, narodowość, niepełnosprawność, status weterana wojennego, informacje genetyczne, czy jakiekolwiek inne kryteria objęte ochroną prawa federalnego, stanowego lub miejscowego.